Ciekawe

Panele Quick Step – dąb bielony jasny  

Wiele osób chciałoby kupić tradycyjne deski drewniane i wyposażyć nimi podłogi w swoim mieszkaniu. Niestety takie deski nie dość, że kosztują krocie to jeszcze są bardzo mało funkcjonalne nie wspominając już o bardzo skomplikowanym montażu. Alternatywą stają się panele imitujące różne rodzaje drewna. W dzisiejszych czasach panele najlepszych firm na pierwszy rzut oka bardzo przypominają drewniane deski. Przykładem mogą być panele Quick Step – dąb bielony jasny.

 

Charakterystyka paneli Quick Step – dąb bielony jasny

 

Panele Quick Step – dąb bielony jasny są idealną imitacją jasnego, dębowego drewna, które w bardzo wyważony sposób wpasowuje się w różnorodnie wystylizowane przestrzenie. Dzięki panelom Quick Step – dąb bielony jasny wiele osób mogło spełnić marzenia o pięknej podłodze, która na pierwszy rzut oka jest identyczna z drewnianymi deskami. Co panele Quick Step – dąb bielony jasny zapewniają oprócz wizualnych aspektów?

 

Przede wszystkim panele Quick Step – dąb bielony jasny to bardzo nowoczesne panele, które posiadają szereg nowoczesnych dodatków. Są nimi przede wszystkim systemy zatrzaskowe dzięki, którym firma Quick Step zrewolucjonizowała cały rynek. System ten nazywany jest systemem Uniclic gwarantujący łatwy montaż, który z pewnością wykona każdy klient bez żadnego doświadczenia. System Uniclic powstał poprzez lata pracy nad listwami – aby idealnie wchodziły jedna w drugą bez żadnych luk. Jest to bardzo ważne nie tylko z perspektywy zapewnienia stabilności całej konstrukcji, ale również chroni przed wnikaniem w przestrzenie między panelami drobinek kurzu, brudu ale i wody. Bowiem woda jest największym wrogiem takich produktów i potrafi wyniszczyć je od środka.

 

Aby zapobiec takiej tragedii panele Quick Step dąb bielony jasny zostały specjalnie przygotowane poprzez zaaplikowanie warstwy hydrofobowej. Dzięki niej żadna drobinka wody nie dostaje się do wnętrza paneli przez co są one w pełni chronione. W wyniku tego panele Quick Step – dąb bielony jasny mogą zostać z czystym sumieniem montowane nawet w przestrzeni kuchennej i łazienkowej, w których to często można spotkać duży poziom wilgoci i zachlapania.

 

Podsumowanie

 

Przed wyborem odpowiednich paneli warto pochylić się nad tym dłuższą chwilę. Panele Quick Step – dąb bielony jasny są bardzo cenionym i przede wszystkim trafionym wyborem, którego nie żałuje żaden klient. Połączenie funkcjonalności wraz z nietuzinkowym wyborem w przypadku aranżacji wnętrz jest wręcz obowiązkowe.