Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że obecnie wybranie stroju kąpielowego jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać. Nie wszystkie kobiety wiedzą, jakie kwestie powinno się wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Stroje kąpielowe dla sylwetki typu kolumna

Należy mieć świadomość, że kobiety wysokie i szczupłe przeważnie nie posiadają dużego biustu. Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będą zatem kostiumy dekoracyjne zdobione różnego rodzaju falbankami czy aplikacjami.

Godny uwagi jest fakt, że wspomniane falbanki przy górze od kostiumu mogą przyczynić się do optycznego powiększenia biustu. Kobieta przy wyborze góry od bikini powinna postawić na model typu „trójkąt”. Z kolei przy zaopatrywaniu się w dół należy wziąć pod uwagę mocno wykrojone majtki. Mogą one nie tylko zaznaczyć talię, ale również wydłużyć nogi.

Stroje kąpielowe dla sylwetki typu gruszka

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że znakiem rozpoznawalnym gruszki są mocne uda i szerokie biodra. Panie posiadają również smukłą talię, niewielki biust i wąskie ramiona. Rekomendowane jest zatem przy wyborze stroju podkreślić talię. Dzięki temu proporcje ciała zostaną wyrównane. Doskonałym przykładem może być góra ozdobiona falbanką. Z kolei dół powinien być głęboko wykrojony.

Przedstawicielka płci pięknej w ten sposób wysmukli i optycznie wydłuży nogi. Należy unikać dołów o kroju bokserek, mogą one bowiem poszerzyć biodra. Zdecydowanie lepszą opcją będą majtki z wysokim stanem. Z kolei w przypadku bikini warto postawić na kostium z górą typu „trójkąt”. Warto wiedzieć, że kostium jednoczęściowy powinien być drapowany lub sznurowany przy dekolcie.

Stroje kąpielowe dla sylwetki typu jabłko

Jak wiadomo głównymi cechami omawianej figury będą wąskie biodra i zaokrąglone ramiona. Wśród atutów należy wymienić smukłe nogi. Doskonałym rozwiązaniem będzie zatem jednoczęściowy strój kąpielowy z marszczeniami z przodu, a także odkrytymi plecami. Przedstawicielki płci pięknej, które chciałyby zaopatrzyć się w kostium dwuczęściowy powinny postawić na bikini z dołem o podwyższonym stanie.

Kostiumy tego typu będą również świetną opcją dla pań w ciąży. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się balkonetka z fiszbinami w kształcie litery U. Jest ona bowiem w stanie podnieść biust. Warto również postawić na modele, które są wiązane na szyi. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że góra może być połączona z majtkami z wysokim stanem, albo figami drapowaniami po bokach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe.

Comments are closed.

https://iee802.org