Otoczenie domu warto wykorzystać jako strefę wypoczynkową – strefa relaksu w ogrodzie będzie idealnym miejscem odpoczynku w czasie lata. Zaaranżowanie takiego miejsca nie jest trudne – warto skorzystać z inspiracji projektantów mebli i dodatków.

Strefa relaksu w ogrodzie – postaw na meble modułowe!

Chcąc w jak najlepszy sposób wykorzystać przestrzeń ogrodową, warto postawić na funkcjonalne meble modułowe. Takie komplety to spełnienie marzeń dla osób kreatywnych i ceniących możliwość zmian blisko domu. Meble ogrodowe tego typu posiadają niewielkie złączki, które pozwalają na ich łączenie – w ten sposób z kilku foteli i elementu narożnego tworzy się wygodną sofę! Meble modułowe oparte są na stelażach wykonanych z lekkiego aluminium lub też egzotycznego drewna. W obu przypadkach tworzywa te są odpowiednio zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Dodatkowo aluminium jest lekkie, co przekłada się na łatwość podnoszenia czy przenoszenia elementów kompletu.

Strefa relaksu w ogrodzie może być zaaranżowana przy pomocy nowoczesnych mebli technorattanowych. Komplety technorattanowe są rozbudowane, przez co bez trudu stworzyć można komplet dopasowany do potrzeb. Strefa relaksu w ogrodzie z meblami technorattanowymi może być zaaranżowana w stylu prowansalskim, skandynawskim.

Zacieniona strefa relaksu w ogrodzie

Jakie rozwiązanie wybrać, by strefa relaksu w ogrodzie była chroniona przed silnym słońcem? Doskonałym pomysłem są nowoczesne parasole ogrodowe. Parasole takie posiadają obszerne czasze, których bok dochodzi nawet do 4 metrów długości! Parasole oparte są na stabilnych stelażach z aluminium, czasze wykonywane są z tkanin technicznych, odpornych na płowienie i wilgoć. Parasole posiadają kilka punktów regulacji, co pozwoli stale korygować kąt padania cienia.

Comments are closed.

ubezpieczenie szkolne https://pandeo.pl ubezpieczenie szkolne