Patrząc na gry komputerowe, czy chociażby animowane bajki można być zaskoczonym tym, że poszczególne postacie są tak dokładnie stworzone. Z doprecyzowaniem każdego elementu. Tak, że poszczególni bohaterowie przypominają coraz to bardziej realistyczne postacie, czy też potwory.

Dobry kurs Concept Art projektowanie postaci

Tak, współczesna technologia pozwala na rozwinięcie ogromnych możliwości, jakie koncepty postaci można tworzyć w obecnych czasach. Pozwalają na to poszczególne programy komputerowe, które można poznać podczas różnorodnych szkoleń. Na tej właśnie liście znajduje się m.in. kurs Concept Art projektowanie postaci. Jak sama nazwa wskazuje – umożliwia on tworzenie różnorodnych konceptów postaci. Takich, które mogą zaskakiwać, zdumiewać, a czasem nawet przerażać. Cena podstawowego kursu zależna jest od tego, z jaką dokładnie platformą edukacyjną będzie się miało do czynienia. Średnia cena to ok. 120 zł.

Proces przygotowania postaci

Jak wiadomo – wszystko zaczyna się w głowie. Jeżeli ktoś nie będzie miał pomysłu, to nie jest w stanie przygotować żadnej postaci, czy też potwora. Chociaż program komputerowy umożliwia dobieranie różnorodnych możliwości. Jest on o tyle dobry, że nie będzie trzeba brać do ręki kolejnych kartek, jeżeli coś nie będzie nam się podobało. Wystarczy tylko cofnąć się o jeden, dwa, czy nawet większą ilość kroków, aby móc zmodyfikować ewentualne błędy. Tworzenie postaci przy pomocy takich programów, na bazie takich szkoleń, sprawia zdecydowanie większą przyjemność, pozwalając realizować różnorodne marzenia o bohaterach. 

Comments are closed.

https://rosequarterdevelopment.org ubezpieczenie szkolne https://beesafe.pl/porady/wyciecie-filtra-dpf/