Światło słoneczne wpadające do wnętrz w ogromnej mierze wpływa na jakość życia i samopoczucie domowników, kształtuje klimat w pomieszczeniach, pozwala utrzymać wewnątrz odpowiednią temperaturę. Wydawać by się mogło, że każda przezroczysta szyba zamontowana w ramie przepuszcza taką samą ilość promieni słonecznych. Tymczasem okazuje się, że tradycyjne przeszklenia nie przepuszczają całej intensywności światła przez szyby. W przypadku potrójnego oszklenia oznacza to straty światła dziennego nawet na poziomie 30%. Innowacją w tym zakresie jest przeszklenie Eclaz. Co warto o nim wiedzieć? Sprawdź!

Przeszklenia Eclaz – rzuć nowe światło na swój dom!

Przeszklenie Eclaz rewolucjonizuje rynek stolarki okiennej. Innowacyjne, krystalicznie czyste szyby redukują do minimum straty światła słonecznego. Okna wyposażone w tafle wykonane według nowoczesnej technologii przepuszczają do 11% więcej promieni. Szybko zauważysz różnicę. W dobrze doświetlonych pomieszczeniach czujemy się lepiej, znikają problemy z koncentracją, reguluje się rytm dobowy, sen staje się bardziej wartościowy.

Innowacje z korzyścią dla domowego budżetu

Faktem jest, że wymiana standardowych okien na modele z szybami Eclaz może być sporym wydatkiem. Warto mieć jednak świadomość, że inwestycja szybko się zwróci. Okna drewniane albo aluminiowe z szybami pozwalają doświetlić i naturalnie ogrzać każde pomieszczenie oraz zredukować do minimum straty. Zamontowane przez profesjonalistów oszklenia o doskonałych parametrach mogą być stosowane w budynkach energooszczędnych i pasywnych. Szybko zauważysz, że po remoncie rachunki za ogrzewanie będą zaskakująco niskie.

 

Comments are closed.

https://pier-agence.com https://beesafe.pl/porady/prawo-jazdy-na-quada/ https://wnetrzaikrajobraz.pl