Kto z nas nie marzy o idealnej, szczupłej sylwetce? Coraz większa grupa kobiet i mężczyzn usprawnia proces odchudzania w gabinetach medycyny estetycznej. Wśród kuracji mających na celu zredukowanie nieestetycznej tkanki tłuszczowej króluje innowacyjna liposukcja RFAL przeprowadzana przy użyciu zaawansowanej technologicznie aparatury. Czym charakteryzuje się urządzenie do liposukcji RFAL? Jakie efekty przynosi kuracja? Sprawdź!

Embrace RF – urządzenie do liposukcji RFAL

Urządzenie do liposukcji Embrace RF stworzone zostało przez uznaną firmę Inmode. Dzięki niemu możliwe jest przeprowadzenie bezpiecznej, skutecznej i łagodnej liposukcji. Podczas kuracji lekarz przy pomocy specjalnego aplikatora emitującego prąd RF podgrzewa tkankę tłuszczową, która w efekcie się upłynnia. W tej postaci znacznie łatwiej ją usunąć. Miejscowemu wyszczupleniu towarzyszy efekt liftingujący. Systemy kontroli impedancji i temperatury skóry znacząco podnoszą bezpieczeństwo podczas zabiegu. Kuracja przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Czas rekonwalescencji po zabiegu wynosi zaledwie dwa dni. Precyzyjnie aplikatory mogą być stosowane nawet na małych obszarach (na przykład na podbródku).

Urządzenie do liposukcji Embrace RF – jeden sprzęt, wiele możliwości

Urządzenie do liposukcji znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Standardowy aparat umożliwia przeprowadzenie liposukcji, lipolizy (końcówki BodyTite i NeckTite), termoliftingu (AccuTite, FaceTite) oraz zabiegów frakcyjnych, mikroigłowych RF oraz redukujących cellulit (Morpheus). Dodatkowo producent daje możliwość wzbogacenia urządzenia o dodatkowe aplikatory: Forma do nieinwazyjnego ujędrniania skóry, BodyFX/MiniFX do modelowania sylwetki, FormaV do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej oraz CelluTite do skutecznej redukcji skórki pomarańczowej.

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/niewazny-dowod-osobisty/ https://benkanejohns.com Krzesła Ogrodowe